KALENDORINĖS ŠVENTĖS

KALENDORINIŲ ŠVENČIŲ
Programos skirtos įvairaus amžiaus žmonėms. Grupės dydis - 10-15 dalyvių. 
VELYKINĖS EDUKACIJOS -
,,Velykinės dekoracijos"- trukmė - 75-90 min., kaina - 4 Eur.
Šios edukacijos dalyviai velykiniam stalui papuošti ar velykų puokštei pagražinti, išsineš po tris pakabinamus numargintus kiaušinius. Marginami išpūsti, tuščiaviduriai kiaušiniai senoviniu būdu - vašku arba gamtinėmis medžiagomis.
,,Kiaušinių marginimas" - trukmė - 60-90 min., kaina - 4 Eur. 
Kiaušiniai marginami Klaipėdos krašte naudojamu  senuoju, tradiciniu būdu- marginimas vašku arba gamtinėmis medžiagomis, žolelėmis. Edukacijos dalyviai išsineša savo velykiniam stalui tris numargintus kiaušinius. 
UŽGAVĖNIŲ EDUKACIJOS -
,,Žiema, žiema, bėk iš kiemo" - trukmė - 60-90 min., kaina - 3 Eur.
Ar pažįstat Užgavėnių persirengėlius? Ar žinote, kaip šokama ,,Meškutė"? O kaip išvaryti žiemą iš kiemo? Apie tai ir daugiau Užgavėnių tradicijų sužinos atvykusieji į šią edukaciją. Ir ne tik sužinos, bet ir patys šoks, dainuos, žais ir pabus tais ,,persirengėliais", įvairiais  personažais. Edukacija baigiama linksma fotosesija. 
,,Užgavėnių kaukė"-  trukmė - 90-120 min., kaina - 7 Eur.
Dalyviai sužino, kaip ir iš ko senovėje gamindavo Užgavėnių kaukes, sužino, kaip kaukę pagaminti papje maše technika. Kiekvienas dalyvis, pasirinkęs labiausiai patinkantį parsonažą (raganą, velnią, daktarą ir pan.), dažo jau šia technika pagamintą kaukės ruošinį, dekoruoja siūlais, kailiais, medžiagos skiautėmis plaukus, ūsus, barzdą. Kiekvienas išsineša pabaigtą išraiškingą Užgavėnių personažo kaukę.
ADVENTO LAIKOTARPIO EDUKACIJOS-
,,Kalėdinės dekoracijos" -  trukmė - 90-120 min., kaina - 5 Eur
Iš anksto suderinę edukacijos dalyviai pasirinktinai gali pasigaminti gražų tradicinį kalėdinį vainiką ar kalėdinį eglutės žaisliuką. Edukacijos metu susipažįsta su pasirinktos dekoracijos gamybos pagrindais: medžiagų parinkimu, kompozicija, spalviniais deriniais ir kitomis subtilybėmis bei patys iš siūlomų medžiagų gamina ir dekoruoja. Kiekvienas dalyvis namo išsineša Šv.Kalėdų šventės nuotaikai sukurti savo rankų darbo kalėdinį vainiką ar kalėdinį žaisliuką.