ES PROJEKTAS GENIUS LOCI. Vydūno šviesos festivalis. III-asis renginys

  • Titulinis
  • Projektai
  • ES PROJEKTAS GENIUS LOCI. Vydūno šviesos festivalis. III-asis renginys
2022-12-10
ES PROJEKTO GENIUS LOCI NAUJIENOS. Vydūno šviesos festivalio III-asis renginys -Eglutės įžiebimo šventė
Gruodžio 9 d. vakarą įvyko baigiamasis Vydūno šviesos festivalio III-iasis renginys - Eglutės įžiebimo šventė. Nors šaltukas spaudė, tačiau ,,Kukulio" animatoriai iš Šilutės neleido niekam sušalti. Kartu su Nykštuke, Kalėdų seneliu ir su Baltuoju Lokiu žaidė, judėjo ir dideli, ir patys mažiausi. Dėkojame Jiems už puikią ir nuotaikingą programą! Programos pabaigoje buvo įžiebta taip laukta Kalėdinė Eglė, suspindusi įvairiaspalvėmis lemputėmis. Ją negailėdami laiko renginiui įrengė, puošė Kintų seniūnijos vyrų komanda, darbuotojai, bendruomenės atstovai. Renginį užbaigė vakaro tamsumą nušvietęs įspūdingas lazerių šou. Dėkojame MB ,,Lazerių projektai" grupei iš Vilniaus . Kintiškiai tikrai pajuto artėjančias šv.Kalėdas. Tikimės, jog iš jos išsinešė dalelę šviesos į savo namus.
Už pagalbą organizuojant renginį dėkojame Kintų seniūnui ir seniūnijos darbuotojams, Kintų Jaunimo Erdvei ir koordinatorei Vilijai Ašmonaitei.
Projektas „Genius Loci dialoge ir judėjime: erdvės kūrimas turizmo plėtrai“ įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės programą ir yra finansuojamas Europos Sąjungos.
Už publikacijos turinį atsako tik Kintų Vydūno kultūros centras ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.