ES PROJEKTAS GENIUS LOCI. Įrengtas Vydūno suolelis

2022-11-10

ES PROJEKTO „GENIUS LOCI“ NAUJIENOS

Pristatome Kintų Vydūno kultūros centro kiemo puošmeną - MUZIKINĮ VYDŪNO SUOLELĮ. Džiaugiamės, jog pavyko sėkmingai įgyvendinti autoriaus, vilniečio Manto Maziliausko, kilusio iš Šilutės krašto, Vydūno suolelio idėją. Net iki šešių metrų ilgio strypai ir sklindanti Vydūno muzika mums  primena vieną iš pagrindinių Vydūno filosofijos minčių, kad mes esame didžiosios Visatos kūriniai ir gyvenimo tikslu turi išlikti žmogaus kūrybos darna su aplinka, žeme, siekti visuotinio sąmoningumo ir žmoniškumo idėjos. Užėję į suolelio vidų būsite apgaubti sklindančios šviesos spindulių bei populiariausios Vydūno chorinės muzikos įrašo garsų. Suolelis pritaikytas ne tik edukacijai ir relaksavimui, bet  ir mobiliųjų įrenginių krovimui.
Vydūno suolelio įrengimą ir montavimo darbus atliko UAB „Bipa“.  Mobiliųjų telefonų įkrovimo stotelę ir audio įrangą sumontavo įmonės „Bipa“ inžinierius Virginijus Gudeliauskas . Labai dėkojame įmonės komandai už išpildytą svajonę.
Projektas „Genius Loci dialoge ir judėjime: erdvės kūrimas turizmo plėtrai“ įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės programą ir yra finansuojamas Europos Sąjungos ir Šilutės rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.
Už publikacijos turinį atsako tik Kintų Vydūno kultūros centras ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.