ES PROJEKTAS GENIUS LOCI. Vydūno šviesos festivalio ,,atidarymas"

2022-09-23
ES PROJEKTO GENIUS LOCI NAUJIENOS. Vydūno šviesos festivalio ,,atidarymas".
Rudens lygiadienį sutikome Vydūno Šviesų festivalio ,,atidarymu". Džiaugėmės gražiu renginiu, gausiu būriu svečių ir puikiu oru. Visus maloniai nustebino Kintų Vydūno kultūros centro kuruojamo šokių kolektyvo ,,Kintai": suaugusių grupės ,,Kintai", merginų grupės ,,Kaitra", moterų grupės ,,Kanarėlės" (vadovė Asta Gužauskienė) koncertinė programa ,,Vydūno šviesa". Programoje pirmą kartą panaudoti ir projekto pagalba įsigyti baltiško stiliaus rūbai, kuriais vilkėjo moterų šokių grupė ,,Kanarėlės". Stilingai ir subtiliai skambėjo Uraganiaus ir Airidos atliekamos liaudies dainos, kurioms aranžuotę kuria pats atlikėjas Uraganius - Ramūnas Tamošauskas. Žiūrovai galėjo pasimėgauti ne tik Vydūno šviesos festivalio pirmajame renginyje skambėjusia muzika, šokiu, bet ir renginio vedėjos dreverniškės Virginos Asnauskienės gražia ,,šišioniškių" šnekta bei puikiomis, spalvingomis vakaro šviesomis. 
Projektas „Genius Loci dialoge ir judėjime: erdvės kūrimas turizmo plėtrai“ įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės priemonę ir yra finansuojamas Europos Sąjungos.
Už publikacijos turinį atsako tik Kintų Vydūno kultūros centras ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.