ES PROJEKTAS GENIUS LOCI. Įrengtas kiemo apšvietimas

2022-08-01
ES PROJEKTO „GENIUS LOCI“ NAUJIENOS. 
Norime pasidžiaugti Kintų Vydūno kultūros cente naujai įrengtu lauko ir pastatų apšvietimu.  Įrengus kiemo ir pastatų apšvietimą, teritorija tapo patrauklesnė, jaukesnė, labiau matoma tamsiuoju paros metu bei kviečianti užsukti. Ypač pastebimas tapo Vydūno muziejaus kieme esantis emalio galerijos pastatas, kuriame kažkada buvo gyvulių tvartas, o po rekonstrukcijos buvo išsaugota unikali, Klaipėdos kraštui būdingos architektūros, stogo konstrukcija. Apšvietimo dėka ji dar labiau išryškėja. Užsukite saulei nusileidus.
Laukite šviesos efektų tęsinio Vydūno kieme! Įgyvendinama dar viena nematyta naujovė - šiuo metu  įrenginėjamas Vydūno citatos edukacinis šviesos takas bei nupirkti Vydūno suolelio įrengimo darbai. Tikimės, kad darbai bus sėkmingai užbaigti ir galėsime visus pakviesti rugsėjo mėnesį, švenčiant rudens lygiadienį, į Vydūno šviesos festivalį ir pristatyti visuomenei atsinaujinusias ir šviečiančias kiemo erdves.
Projektas „Genius Loci dialoge ir judėjime: erdvės kūrimas turizmo plėtrai“ įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės priemonę ir yra finansuojamas Europos Sąjungos ir Šilutės rajono savivaldybės lėšomis.
Už publikacijos turinį atsako tik Kintų Vydūno kultūros centras ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.