EMALIO MENO TECHNIKA

EMALIO MENO TECHNIKA 

„Emalio meno technika“- tai unikali pamoka, vykstanti profesionaliose metalo meno dirbtuvėse kartu su profesionaliu edukatoriu - dailininku. Iš vario ruošinių dalyviai turės galimybę patys susikurti  apyrankę, auskarus ar kaklo pakabuką, emalio miniatiūrą sau ar dovaną artimam žmogui. Stebės, kokie procesai vyksta metalą ir kitas medžiagas kaitinant 1000 laipsnių temperatūroje, kaip šie procesai įtakoja kūrybinį procesą. Iš kiekvienos edukacinės programos dalyviai išsineša savo paties pagamintą juvelyrinį gaminį. 

Pažintis ir prisilietimas prie emalio meno siūlomas trimis edukacinėmis programomis:
,,Pamario saga", ,,Dovana" bei ,,Individualus kūrinys"


,,PAMARIO SAGA"

,,PAMARIO SAGA"

Rekomenduojama pradedantiesiems bei pirmai pažinčiai su emalio meno technika.

Kviečiami įvairaus amžiaus dalyviai nuo 10 metų. Vienu metu gali dalyvauti 6 - 12  žmonių grupė, kaina asmeniui - 6 Eur, trukmė - 1-1,5 val. 

Edukacijoje supažindinama su emalio meno technologijų pradmenimis bei galimybėmis. Ant duotų vario ruošinių dėliodami paruoštą įvairiaspalvį emalį norimu piešiniu ar ornamentu, kaitindami krosnelėje, programos dalyviai pasigamina  vieną papuošalą - sagą ar apyrankę, pakabuką, kurį užbaigia patys įverdami tinkamą juostelę, grandinėlę ar pan. 
 
,,DOVANA"

,,DOVANA"

Edukaciją siūlome gimtadienio bei kitų švenčių proga draugams, šeimoms, kolegoms, darbo kolektyvams  ir pan.

Kviečiami įvairaus amžiaus dalyviai. Vienu metu gali dalyvauti 6 - 12  žmonių grupė,  trukmė 1- 2 val., kaina asmeniui  - 8 Eur. 

Gaminamas bendras kūrybinis darbas iš  detalių. Detalių skaičius priklauso nuo žmonių skaičiaus: kiek grupėje žmonių, į tiek dalių padalinamas norimas motyvas. Paveikslas gali būti įvairių formų: apvalus, kaip saulė ar mandala, kvadratinis, kaip namas, žuvies, medžio formos ar pan. Suteikiama galimybė patiems sugalvoti norimą motyvą, formą, iš anksto tai aptarus su edukatore. Edukacijos pabaigoje visos detalės suklijuojamos ir įrėminamos. Grupė išsineša ne tik  dovaną artimam žmogui ar originalų paveikslą darbovietei, bet ir gerą nuotaiką.

  

,,INDIVIDUALUS KŪRINYS"

,,INDIVIDUALUS KŪRINYS"

Ši edukacija - individualus dailininko darbas su 1-5 asmenimis. Amžius-nuo 14 metų, trukmė 1-4 val., kaina  asmeniui  - 1 val./10 Eur.

Dalyvis gali pasirinkti gaminio dydį, emalio techniką: pertvarinį, tapybinį emalį ar mišrią techniką, kai sujungiamos kelios technikos. Gaminamas papuošalas, miniatiūra ar interjero detalė - paveisklas. Galimos arbatos ar kavos pertraukėlės.