PAMATYK-IŠGIRSK-PALIESK-PAJAUSK

Kovo 22 d. Vydūno 150-ųjų gimimo metinių proga duris atvėrė nauja muziejaus ekspozicija ,,PAMATYK-IŠGIRSK-PALIESK-PAJAUSK". Kintų Vydūno kultūros centras, rengdamasis paminėti Vydūno 150 –ąjį jubiliejų, užmezgė ryšius su Vilniaus Dailės akademijos Telšių fakultetu  ir pateikė pasiūlymą studentų kursiniams darbams Vydūno filosofijos tematiką. Viena  tokių užduočių buvo: sukurti Vydūno muziejuje edukacinės ekspozicijos dalį „Vidinio tilsmo kambarys“. Pasirašius bendradarbiavimo sutartį, šios temos ir užduoties ėmėsi  VDA Telšių  fakulteto ketvirto kurso studentė Eglė Bačianskaitė (vadovas- doc. Ramūnas Banys)  bakalauro studijų baigiamajam darbui. Rezultatas - edukacinio sprendimo projektas su techniniu aprašu ir vizualiniu maketu  „VYDŪNO VIDINIO TILSMO KAMBARYS“.

Ekspoziciją sudaro TILSMO KAMBARYS, įrengtas, kaip šviesos ir garso instaliacija, ..kalbanti" apie Vydūno aiškinamas energetines saules (,,Sveikata, jaunumas, grožė").

 

JUSLIŲ (POJŪČIŲ) edukacinis kambarys, leidžiantis kiekvienam prisiminti, atkreipti dėmesį į skirtingus pojūčius, kuriais suvokiame ir pažįstame pasaulį.