Renginiai

Vakar Vydūno kultūros centre vyko Muziejų dienos ir Nakties renginiai.

2018 05 19


Vakar Vydūno kultūros centre vyko Muziejų dienos ir Nakties renginiai. Dėkojame savo ištikimiesiems muziejaus lankytojams, kurie palikę visus darbus, atvyksta pabūti, sužinoti sau ką nors naujo ar tiesiog kultūringai praleisti laiką! Labiausiai esame dėkingi tiems, kurių dėka galėjome žmonėms pasiūlyti įvairią programą: Pagėgių kultūros centro jaunimo teatrui ,,Aidas" ir vadovei Danutei Bardauskienei už įdomią literatūrinę kompoziciją ,,Pražydinkite savyje tai, kas nepragaišta", režisieriui ir aktoriui Domininkui Malajavui už teatrališką ištraukų iš Vydūno misterijos ,,Jūrų varpai" skaitymą, Šiaulių valstybiniam kameriniams chorui ,,Polifonija" ir meno vadovui bei vyriausiajam dirigentui Tomui Ambrozaičiui už nuostabų, įsimintiną koncertą, už galimybę gyvai paklausyti profesionaliai, puikiai skambančios chorinės muzikos... Akimirkos.

Pagėgių kultūros centro jaunimo teatras ,,Aidas" ir vadovė Danutė Bardauskienė kompoziciją  ,,Pražydinkite savyje tai, kas nepragaišta" rodys Lietuvos Dainų šventėje. 

Muziejų Nakties renginių vakaro programa pradedama žurnalistės, fotografės Lilijos Valatkienės dokumentinės fotografijos darbų parodos apžvalga ir LRT filmu ,,Išminties mylėtojas" (scenarijaus autorė ir režisierė Edita Mildažytė), kurio ne vienas kadras buvo nufilmuotas Kintuose,Vydūno kultūros centre.

Aktorius ir režisierius Domininkas Malajavas Vydūno muziejuje skaito ištraukas iš Vydūno misterijos ,,Jūrų varpai", kurią praėjusiais metais  su Agluonėnų klojimo teatru pastatė ir parodė Priekulės parke.

  Kintų Didžiojoje (evangelikų-liuteronų) bažnyčioje dieviškai skamba Šiaulių valstybinio kamerinio choro ,,Polifonija" atliekama chorinė muzika.