Renginiai

Kintiškiai Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga klausėsi abiejų bažnyčių varpų dūžių, dainavo dainas apie Lietuvą ir valgė gimtadienio tortą.

2018 02 20


Kintiškiai Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga klausėsi abiejų bažnyčių varpų dūžių, dainavo dainas apie Lietuvą ir valgė gimtadienio tortą.  Akimirkos iš renginio.  Foto Vytenio Papievio.

Kintiškiai tautiškai giesmei ir Lietuvos bažnyčių sąšaukai rinkosi prie Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkcio centro.

Renginį  kintiškės L.Mataitienės eilėraščiu pradėjo buvęs mokytojas Stanislovas Būdvytis. 

Visiems sugužėjus į daugiafunkcio salę, pasveikino Kintų suaugusių šokių kolektyvų ,,Kintai" ir ,,Kanarėlės" grupė (vadovė A.Gužauskienė).

Kintiškius sveikino ir Kintų bendruomenės pirmininkė Sigita Kasparavičienė bei pagrindinės mokyklos direktorė Asta Gužauskienė.

Susirinkusiems buvo parodytas Šilutės kabelinės TV sukurtas filmas apie Nepriklausomubės akto kelionę po Šilutės rajoną.

Eiles apie Lietuvą skaitė  senjoras Stanislovas Būdvytis, Kintų pagrindinės mokyklos lietuvių k. mokytoja Vitalija Mišinskaitė, mokiniai, o savo kūrybos - kintiškė Laimutė Mataitienė.

Vadovaujant Kintų moterų ansambliui ,,Nendra" ir vadovei Laimai Bušininkienei visa salė traukė dainas apie Lietuvą.

Šventės kuliminacija - valstybės gimtadienio tortas, kurį dovanojo Kintų kepyklėlė ,,Smagurinė" (vadovas H.Cyrolis)