Renginiai

Akciją ,,Atminties šviesa"

2021 10 21


Vėlinių proga Kintų seniūnijos bendruomenė ir Kintų pagrindinės mokyklos mokiniai buvo pakviesti į akciją ,,Atminties šviesa". Buvo kviečiami savo rankų darbo žibintais apšvieti erdves prie Kintų pagrindinės gatvės, prie kapinių, prie savo namo ar kelio. Taip pagerbti išėjusiieji ir šiuo rudens laikotarpiu apšviesime tamsesnius kampelius. Žibintai daromi iš stiklainių, juos dekoruojant klevo lapais ar karpiniais.

Kintų pagrindinės mokyklos 7-10 mokiniai pradėjo bendruomeniškumo akciją ,,Atminties šviesa". Senosiose Kintų kapinėse sukūrė atminties taką iš savo karpiniais dekoruotų žibintų. Žvakutes uždegė amžino poilsio atgulusiems šiose kapinėse, visiems, kurie kažkada gyveno Kintuose ir kurių net kapo vietos jau niekas nebežino. Išėjusieji anapilin pagerbti tylos minute. Daugiau čia.

Spalio 30 d. nemažas būrelis Kintų seniūnijos bendruomenės žmonių pavakary, kas su šeima, kas su vaikais, kas su kaimynais, nešini savo rankų darbo žibintais susirinko į miestelio aikštę dalyvauti bendruomeniškumo akcijoje ,,Atminties šviesa". Prie ąžuolikų savo spalvinguosius žibintus padėjo ir uždegė žvakutes Gečų šeima iš Mingės, visi kiti atvykusieji - sukūrė šviesos taką tarp senųjų ir veikiančiųjų kapinių. Plačiau čia.