Naujienos

,,VANDENS FORMOS"

2023 11 08


Lapkričio 11 d. vyko tautodailininkės, meno kūrėjos Jūratės Buožienės tekstilės darbų parodos ,,Vandens formos" pristatymas. Šios kūrėjos dvi tekstilės parodas ,,Donelaitis" ir ,,Dingę prūsai" kintiškiai bei centro lankytojai jau yra matę. 
Atrodė, kad niūrus šeštadienio rytas nieko gero nežada, bet atvykę turėjome puikų rytą. Klausėme autorės Jūratės kaip gimsta puikūs paveikslai. Sužinojome visas kūrybines vingrybes ir kančias. ,,Jūra, paslėpta rūko, žalios marios, lietaus taškenama Minija ar saulės blyksniai ažeriukų paviršiuje-tiek dau g vandens aplink, tiek daug gyvybės", emocionaliai ,,kalba" Jūratė Buožienė.
Apie ,,Vandens formas" autorė rašo: ,,Paveikslų ciklą ,,Vandens formos" kūriau vasarodama Mažojoje Lietuvoje, Šnaukštų kaime, senų klevų šešėlyje, apsupta žydinčių liepų kvapo ir volungių giesmių. Kūrimo technika reikalauja daug kantrybės - siuvinėjant ir rišant kontūrus, atidumo- dažant surištą audinį, kruopštumo- išnarpliojant siūlus po dažymo, ir, žinoma, daug vandens." Puikią nuotaiką dovanojo aktorius, bardas, dainų autorius iš Klaipėdos Jonas Baltokas. Ragaudami ryto kvapnią serbentų arbatą, klausėmės Jono dainų. Dėkojame Jūratei ir Jonui už puikų rytą, pasidalinimą savo kūrybine energiją. Dėkojame buvusiems kartu.