vidunas33333

header 

Šokių grupė „Kintai“

2019-02-22

Šokių kolektyvas ,,Kintai", vasario 16 d. pakvietęs Kintų bendruomenę linksmai ir išradingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, patvirtino, kad 2019 metais atnaujina savo veiklą ir bus remiami iš Šilutės r. savivaldybės plėtros programos.

Kintai2 Kintai Vas15

Vadovė Asta Gužauskienė  subūrė naują kolekyvą-merginų grupę- ,,Kaitra". Šis kolektyvas vasario 15 d. jau parodė pirmąjį šokį.

Kaitra2 Kaitra1

2017-02-28

Vasario 25 d. šokių kolektyvas "Kintai" šventė 15-os metų veiklos jubiliejų. Į šventinį "barą" susirinko ne tik šokantys bei kažkada šokę kintiškiai ir jų artimieji, bet ir švečiai iš Salantų (Kretingos r.), Nevarėnų (Telšių r.). Šokėjus sveikino Kintų moterų ansamblis "Nendra", pagrindinės mokyklos dainininkai bei šokėjai.

Šok15

Šok

DSC06441 Šok2

Šok4

Šokių kolektyvas „Kintai“ (B kategorija)

Vadovė, šokių programų autorė Asta Gužauskienė. Kolektyvas susikūrė 2002 m. Repertuare tautiniai ir pramoginiai šokiai, kasmet paruošiamos 1-3  naujos programos su skirtingo amžiaus šokėjų grupėmis, kurios pristatomos kolektyvo renginiuose. Aktyviai koncertuoja rajone, Klaipėdos apskrities regione, nuo 2007 m.  dalyvauja  respublikinėse Dainų šventėse, kiekvienais metais vyksta į Šilutės rajono mėgėjų meno šokių kolektyvų apžiūras. Kintų seniūnijos bendruomenei kasmet organizuoja Vasario 16-ajai, Kovo 11-ajai skirtus koncertus, rengia autorinio šokio festivalį "Pramoga". Nuo 2015 m. kolektyvas Šilutės rajono savivaldybės mėgėjų meno kolektyvų programos nevykdo,  tačiau repetuoja iki šiol ir pasirodo įvairiuose renginiuose.  Kintai3

Irish gambling website www.cbetting.co.uk Paddy Power super bonus.