vidunas33333

header 

Šokių grupė „Kintai“

Suaugusiųjų šokių grupė „Kintai“ (B kategorija)

Vadovė, šokių programų autorė Asta Gužauskienė. Kolektyvas susikūrė 2002 m. Repertuare tautiniai ir pramoginiai šokiai, kasmet paruošiamos 1-3  naujos programos su skirtingo amžiaus šokėjų grupėmis, kurios pristatomos kolektyvo renginiuose. Aktyviai koncertuoja rajone, Klaipėdos apskrities regione, nuo 2007 m. dalyvauja  respublikinėse Dainų šventėse, kiekvienais metais vyksta į Šilutės rajono mėgėjų meno šokių kolektyvų apžiūras. Kintų seniūnijos bendruomenei kasmet organizuoja Vasario 16-ajai, Kovo 11-ajai skirtus koncertus, rengia autorinio šokio festivalį "Pramoga". Nuo 2015 m. kolektyvas Šilutės rajono savivaldybės mėgėjų meno kolektyvų programos nevykdė,  bet repetavo ir pasirodydavo įvairiuose renginiuose. 2019 m. veikia,  kaip suaugusiųjų šokių grupė,  finansuota iš Šilutės r. savivaldybės kultūros plėtros programos. Grupė ,,Kintai" atsinaujino net 4 nariais ir šiuo metu šoka 8 poros. Apžiūroje rekomenduota B kategorija , rekomenduota dalyvauti respublikiniame suaugusiųjų liaudiškų šokių konkurse ,,Pora už poros". 

Akimirkos:

Suaugusiųjų ir jaunimo šokių festivalyje ,,Pramoga 2019", kuriame pasakojama muzikinė  Jociškių dvaro istorija. Tai jungtinė visų Kintų mėgėjų meno kolektyvų ir Kintų pagrindinės mokyklos meninės raiškos kolektyvų programa, scenarijaus ir choreografijos autorė Kintų šokių grupių vadovė Asta Gužauskienė. 2019 m. gruodžio 14 d.

JociskiaiKInt3

Jociskiai Kint2

Šokių grupė ,,Kintai"

Jociskiai Kintai2

 

JocKintai

Šokių kolektyvas ,,Kintai", 2019 m. vasario 16 d. pakvietęs Kintų bendruomenę linksmai ir išradingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, patvirtino, kad 2019 metais atnaujina savo veiklą ir bus remiami iš Šilutės r. savivaldybės plėtros programos.

Kintai2 Kintai Vas15

2017 m. vasario 25 d. šokių kolektyvas "Kintai" šventė 15-os metų veiklos jubiliejų. Į šventinį "barą" susirinko ne tik šokantys bei kažkada šokę kintiškiai ir jų artimieji, bet ir švečiai iš Salantų (Kretingos r.), Nevarėnų (Telšių r.). Šokėjus sveikino Kintų moterų ansamblis "Nendra", pagrindinės mokyklos dainininkai bei šokėjai.

Kintai15 Šok15

 

 

 

 

Irish gambling website www.cbetting.co.uk Paddy Power super bonus.